#NIESPIE na Open Mic Stand-up Poznań

Idziesz na miasto, a tu niedziela. Nie ma chyba gorszego dnia na szwędanie się. Niedobitki weekendowego szaleństwa chowają się po kebabowniach. Połowa Twoich ulubionych knajp, jak muzea w poniedziałek. Chyba, że chodzisz do Wielkiego, tam wieczór Stand-up Poznań dopiero się rozkręca.

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką relację i kilka fotek z telefonu. Byłeś/aś? Podziel się swoimi wrażeniami w komentarzu.

Na scenie pojawili się: Krzysztof Jahns, Kamil, Mateusz Patryka, Julian Szumiński i Paweł Binek.

Paweł, występował po raz pierwszy , tak podsumował wydarzenie w Wielkim Żarciu:

Świetna inicjatywa, dobrze się ludzie bawili, poziom wystepów był wysoki. Bardzo pozytywny wieczór. Krzysztof jest dooobrym konferansjerem. Oby więcej takich wydarzeń.

Stand-up Poznań obchodził niedawno pierwsze urodziny.

Stand-up jest w Polsce świeżą, ale szybko rozwijającą się formą komediową. Scena, mikrofon i monolog komika, który bezczelnie żartuje ze wszystkich, ze wszystkiego i z samego siebie również.Czas rozkręcić poznańską scenę. Tworzymy miejsce dla najlepszych krajowych stand-uperów, jak i dla wszystkich odważnych, którzy chcieliby spróbować tej sztuki. Zapraszamy na cykliczne niedzielne spotkania i uprzedzamy – to nie będzie kabaret jaki znacie, to nie będą żarty poprawne politycznie.

Zainteresowany? Wydarzenia odbywają się co drugą niedzielę w Wielkim Żarciu
Możesz skontaktować się z organizatorami osobiście: [email protected].

Do zobaczenia następnym razem!
ekipa niespie.com

Foto: Paweł Binek i Alina Żabińska 
cytat/opis ze strony Stand-up Poznań na fb

Comments

Napisz komentarz