niespie

Nie śpię, bo internety robię

Kolejny duży fanpejdż tworzy swoją stronę www i co teraz? Pewnie będą na prostym szablonie wrzucać śmieszne obrazki, albo popularne artykuły, zmuszając wszystkich do kilkania. Żenka. Kiedy koszulki i kubki?! Kiedy konkurs na iPhona, albo jakaś reklama, jak na Boziu, ześlij pieniążek, który sprzedał się firmie od pożyczek – chwilówek. A było nawet spoko. Odlajkowuję.

Napisałabym tak, gdyby nie chodziło o moją stronę. No, ale jest inaczej, więc kto tu dotarł, może przeczytać wyjaśnienia.

Razem z trzynastoma zapaleńcami tworzę #niespie, węzeł komunikacji w sieci, platformę dla studentów, a może inaczej – tworzoną dla tych, którzy jeszcze się uczą. Chcemy żywej dyskusji, tekstów pełnych pasji oraz miejsca, gdzie doświadczenie zdobywa się przez wariacje prostego zdania nie śpię, bo? Będziemy spełniać te postulaty, cały czas rozwijając #niespie, zmieniając ten projekt we współpracy z Tobą. Tutaj możesz założyć bloga, napisać relację z wydarzenia, opublikować wywiad, recenzować, po prostu czytać, a może nawet zostawić komentarz. Ty decydujesz.

A ja jestem tym lamerem, który za wszystko odpowiada, więc pisz jakby co.

 

Hanna M. Zagulska

 

Comments

Napisz komentarz