Łrze na nieśpie #3 – o szafiarkach, francuskim hiphopie i leczniczej mocy alkoholu

Odcinek trzeci, a w nim – terroryści porywający Japończyków, szafiarki pragnące śmierci w Kambodży, francuski rap polskich polityków i Zuckerberg z gówna. Będzie pysznie!

Gdy jesteś z Japonii, a Twoich kolegów porywają terroryści z ISIS nie możesz zrobić nic innego niż powiedzieć im, żeby spierdalali oraz… wyprodukować o tym tonę memów[2]. Wyobraźcie sobie, że porywają Polaków i ktoś robi o tym memy. Ten ból dupy… ech, rozmarzyłem się.

W Japonii robią fajne obrazki z internetu, a w Norwegii wysyłają blogerki modowe do obozów pracy w Kambodży. Oczywiście wszystko w ramach reality show, by te śliczne siedemnastki poznały trudy życia i mogły głosić piękne teksty o miłości, takie jak ten:

I have this idea that so many people around the world are unnecessary, they are nothing and they do nothing all their life

Miejmy nadzieję, że ten program dotrze i do Polski – Maffashion czy Jessica Mercedes mogłyby się ładnie wylansować.

Tak jak lansuje się nasz Krul Korwin, który tym razem prócz założenia partii o swoim nazwisku, został także gwiazdą francuskiego hiphopu.

A skorośmy przy francuskich ekscesach – z filmowej adaptacji 50 twarzy Greya wyleciała scena, w której nasz główny BDSM-owiec wyciąga siłą tampon z niewinnej dziewczyny, by oddać się swym brudnym pociągom. Publiczność by tego nie zniosła, straszne rzeczy, krew, ruchanie, fuj. Na szczęście jest feminazizm wywracający cały powód wywalenia do góry nogami.

Dobrze, że można uratować się przed feminazi rakiem pijać alkohol. Według najnowszych badań pięć piw albo jedno wino spożywane codziennie nie są dla nas wcale szkodliwe. Wręcz są dla nas zdrowsze niż nie picie w ogóle! Szkoda tylko, że brzuszek rośnie równie mocno jak poziom wyluzowania. A mogłoby być tak pięknie, chlip.

Na pocieszenie można za to pooglądać Marka Zuckerberga zrobionego z gówna. KATSU – haker i artysta odpowiedzialny za to arcydzieło już wcześniej szkalował Marka Cukrogórę podbijając mu oko. No cóż, prznajmniej nie obraża największego z Polaków.

Północ wybiła, czas do łóżeczka. Życzę samych słodkich snów :))))

Tekst: Roman Filip Mostowiak
Obrazek w nagłówku: gratisography.com
Wpis został oryginalnie zamieszczony na blogu lrze.pl.

Comments

2015/01/26autorstwa Roman Filip Mostowiak Łrze

Napisz komentarz