Łrze na nieśpie #2 – o torturach, kalekach, pedofilach i relaksujących dźwiękach

Odcinek drugi będzie wypełniony najpiękniejszym dźwiękiem świata, a także nowym – zawsze wspaniałym – pomysłem na program z celebrytami, pedowyobraźnią pewnych ludzi, dość ciekawą kobietą bez nogi, torturami oraz piosenkami, których nie było.

Celebrity Splash to najnowszy pomysł Polsatu by przyciągnąć widzów przed telewizory. Wyobraźcie sobie, że zapraszają do niego taką Marylę Rodowicz i każą widowiskowo skakać do wody, byś ty mógł wysłać smsa za 3,66 oddając głos jednak na Mezo, bo ładniej zamiatał dupką w locie, niż przebrzmiała blond-gwiazda polskiego szołbizu. Tak, to dzieję się naprawdę.

Nina Terentiew podkreśla w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że format jest promowany na świecie pod hasłem „Kiedy gwiazdy spadają, ratingi rosną”. W wielu z krajach odniósł bowiem ogromny sukces.

W żyri oczywiście zasiądzie nie kto inny jak Otylia Jędrzejczak, jedyna osoba, którą kojarzysz w jakikolwiek sposób ze sportami wodnymi.

Jedyna rzecz dobra w polskim kinie, to stare plakaty filmowe, spróbuj zaprzeczyć (wyciąganie na wierzch trzech dobrych, polskich filmów – Wesela, Dnia Świra i Psów się nie liczy), nie dasz rady. Kilka z nich trafiło do galerii starych Star Warsowych plakatów na sobadsogood. Jest też perełka z Rosji, gdzie już w 1990 roku wiedzieli, że reptilianie rządzą światem.

Jeżeli kochasz sushi, kebab z Japonii, musisz to mieć – zestaw skarpetek w sushi. Oczywiście tylko dla bogoli, aspirujących słoikowców nie stać na takie prezenty.

W internecie jakiś czas temu wypłynęła lista piosenek, których CIA używała do torturowania więźniów w Klejkutach i innych placówkach na całym świecie. Na liście sama klasyka w postaci theme songu z Barneya dinozaura, Queen czy Marilyna Mansona.
Chodzą plotki, że słyszał je też Andrzej Lepper, stąd też jego „samobójstwo”. Ile można słuchać Eminema na zmianę z Bee Gees, też bym ze sobą skończył.

W Stanach Zjednoczonych, a dokładniej niedaleko upadłego Detroit, niegdyś miasta-matki całego przemysłu samochodowego USA, stoi sobie stadion – Pontiac Silverdome. Swego czasu gościł tam papieża, Super Bowl, pierwszy na świecie mundialowy mecz na krytym boisku czy koncert Elvisa i NSync, teraz stoi od 8 lat opuszczony. Grupa Urbex zrobiła tam parę ładnych fotek, które wraz z krótkim artykułem o stadionie można poczytać na Buzzfedzie. Bardzo smutne widoki. Ciekawe kiedy taki los spotka nasz Stadion Narodowy.

W następnym odcinku pewnie zrobię podsumowanie podsumowań roku 2014 we wszystkim, bo dlaczego nie, ale w między czasie Top Misheard Song Lyrics 2014. Niestety nie ma tym razem kaszanki, ale jest gangbang i kutasy, więc nie jest źle.

Czytaliście tę notkę tylko po to, by dojść (xD) do tego momentu, wiedziałem, że wasze pedopotrzeby zmuszą was do tego! Na vine’ie, takim portalu dla atencjuszy, którzy robią sześciosekundowe filmy, ktoś odnalazł wideło dziesięciolatki, która próbuje być seksualna y nebezpeczna. Oczywiście film stał się małym memem i cała reszta ludzi pragnących zauważenia zaczęła go wykorzystywać do promocji samych siebie, w ten – jak zwykle – nieśmieszny sposób. No dobra, to jest śmieszne. Resztę możecie obejrzeć tutaj.

Nie mając nogi i będąc dupeczką chciałbym mieć tyle pewności siebie, co Viktoria Modesta – łotewska modelka i piosenkarka. Rzekomo odcięcie sobie nogi po serii nieudanych operacji i prztyczkach od kolegów w szkole podniosło jej pewność siebie. Trudno w sumie się dziwić, mająć TAKĄ NOGĘ też by mi coś urosło. Wideło do obejrzenia tutaj, klikaj koniecznie.

Każdy z nas zna jakiegoś frondziarza-antyszczepionkowca, który pierdoli straszne farmazony o ich szkodliwości (szczepionek, nie Frondy, duuuh!). Jako, iż żyjemy w czasach, gdy tylko obrazki sprzedają (a ja idąc pod prąd piszę bezobrazkowo), ktoś postanowił zrobić strip komiksowy o szczepionkach. Rozsyłajcie go wiralowo do wszystkich, może w końcu zaczną myśleć logicznie.

A po tych wszystkich dyrdymałach, czas na odrobinę relaksu przy najpiękniejszych dźwiękach jakie stworzył sam Bóg. Dobranoc kochani, odpływam.

Tekst: Roman Filip Mostowiak
Obrazek w nagłówku: gratisography.com

Wpis został oryginalnie zamieszczony na blogu lrze.pl.

Comments

2015/01/18autorstwa Roman Filip Mostowiak Łrze

Napisz komentarz